Pożyczka darmowa i na jasnych zasadach od Miloan.pl

Poszukujesz sprawdzonej firmy, która udzieli ci szybkiej pożyczki pozabankowej na jasnych zasadach? Skorzystaj z firmy Miloan, która oferuje błyskawiczne pożyczki pozabankowe przez internet. Pieniądze pożyczysz bez wychodzenia z domu. Dzięki temu będziesz mógł opłacić rachunek czy zrealizować niezapowiedziany wyjazd z pieniędzy z pożyczki. Nie musisz załatwiać kredytu w banku, jeżeli potrzebujesz tylko kilkaset złotych. Pożyczenie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak szybkie, łatwe i dostępne dla każdego.

Jak otrzymać pożyczkę w Miloan?

Otrzymanie pożyczki w firmie Miloan jest banalnie proste i sprowadza się wyłącznie do wybrania kwoty pożyczki (pierwsza pożyczka darmowa – do 2500zł na okres 30 dni), jaka nas interesuje oraz wypełnieniu prostego formularza pożyczkowego. Z pożyczki może skorzystać każdy kto: ma ukończone 22 lata, posiada polski dowód osobisty, ma konto w polskim banku, telefon komórkowy oraz dostęp do konta pocztowego (e-mail). Na stronie miloan.pl po wybraniu suwakami kwoty i terminu spłaty należy kliknąć Złóż wniosek, a następnie podać swoje dane adresowe oraz numer telefonu komórkowego (który należy potwierdzić kodem SMS). Następnie dokonać należy przelewy weryfikacyjnego z rachunku na który chcemy otrzymać pożyczkę, pamiętaj, że dane na rachunku muszą się zgadzać z tymi podanymi we wniosku. Firma posiada rachunek bankowy w: Banku Millenium.

Po otrzymaniu przelewu weryfikacyjnego firma sprawdzi poprawność danych oraz twoją zdolność kredytową (czy nie posiadasz zadłużenia w Biurach Informacji Gospodarczych). Następnie na e-mail otrzymasz decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna otrzymasz nawet tego samego dnia przelew pożyczki na swój rachunek bankowy.

Sprawdź https://creditnow.pl/chwilowki/miloan/